Dinoprales

Ve Fajnparku se můžete vrátit i do časů prehistorických, 250 mil. let zpátky do období druhohor. Na stezce Dinopralesem potkáte několik druhů dinosaurů se zvukovou a pohybovou animací. Stezka je přírodní a náročnější na manipulaci s kočárky. Mezi dinosaury je považován jakýkoliv živočich, který je přímým potomkem posledního společného předka Tyranosauruse a Triceratopse. Mají speciální postavení končetin, které směřují přímo pod tělo. Dinosauři byli vejcorodí. Jejich vejce měla pevnou skořápku inkrustovanou minerálními látkami.

V Dinopralese lze spatřit například druh Triceratops, který měl jednu z největších lebek. Tyranosaurus Rex, který patřil mezi největší dravé dinosaury a mohl se dožít až  35 let. Ostatní dinosauři se dožívali přibližně 3 až 15 let. Odhaduje se, že Diplodocus se mohl dožít až 100 let. Mezi největší dravé dinosaury také patřil Tyranosaurus Rex.

One thought on “Dinoprales

  1. remedios says:

    Disfunción eréctil. Si el problema no es demasiado grave, puedes hacer ciertas modificaciones de estilo de vida para deshacerte de este problema y evitar su ocurrencia en el futuro. No lo voy a hacer desde el lado médico por que no lo soy, tampoco soy químico. Que cialis es mejor…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.