Hopsálkov

V našem parku naleznete největší venkovní trampolínové centrum v České republice zvané HOPSÁLKOV. Park nabízí několik druhů trampolín a skákacích ploch pro všechny věkové kategorie.

Naše skákání je nejen zábavné, ale i zdravé. Trampolíny jsou bez nárazové, tedy snižují náchylnost kloubního aparátu k nemocem. Dále přispívají k zdokonalování oběhového systému, posílení organismu a zlepšení stability a koordinace těla. Skákání na trampolíně zatěžuje všechny svalové skupiny. Posílíte svalovou stavbu těla, a navíc spálíte přebytečné kalorie.

V HOPSÁLKOVĚ se můžete vyřádit na mnoha atrakcích, a to na skákacím polštáři, skákacím domečku, skákací želvě, skákacím míči a hopsaréně, hřišti o velikosti 18 m. Odvážnější návštěvníci mohou vyzkoušet bungee jumping. Úplnou novinkou je joggi jumpingová plocha, na které neskáčete, ale běhoskáčete. Chcete zažít pocit jako při chůzi na Měsíci? To musíte vyzkoušet joggi jumpingovou plochu, na které se lehce vznášíte a lehce dopadáte. Véé trampolína má  tvar do písmene V a je ukončena skokem do molitanového bazénku.