Plážové sporty

Místem pro společné vyřádění a soubojové vybití je plážové hřiště. V plážových sportovních hrách nalezne uspokojení každý, kdo hledá relaxaci, zábavu, přátele, zážitky, zdraví a kondici. Plážové sporty mají několik charakteristických vlastností, které je vhodné rozvíjet již od dětství. Jsou jimi kondice (rychlost, síla, koordinace, vytrvalost), výchova (fair play, přátelství), zdraví – pohyb v písku (klouby, svalstvo) a psychologie (relaxace, zábava, prožitky). Rozdílnost oproti jiným sportovním hrám je v pískovém povrchu, menším hřišti, menším počtu hráčů, jednodušších pravidlech a kratším hracím čase.

Každý návštěvník si chce zahrát, proto si zarezervujte místo na pokladně pro jednotlivce nebo skupiny. Lze si zahrát plážový fotbal, volejbal, tenis, ale i plážový bubble fotbal. Na zmíněné sporty Vám půjčíme veškeré vybavení. Hrou Vás bude provázet sportovní animátor.

2 thoughts on “Plážové sporty

  1. Iwettka says:

    Super atrakce ale bohuzel malo mist na sezeni ve stínu, deti jsou ve vode a rodice musi stát kolem a jeste na slinicku. Dala bych vice slunecniku.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.