linkovÝM NEBO VÝLETNÍM AUTOBUSEM

Fajnpark

Kozelkova 898

50351 Chlumec nad Cidlinou

e-mail: fajnpark@email.cz

tel.: +420 603589007

chcete poradit?

Jak se k nám dostanete:

AUTEM na kole VLAKEM

LINKOVÝM AUTOBUSEM

Přímé autobusové spojení do Chlumce nad Cidlinou je například z Prahy, Hradce Králové, Pardubic nebo Nového Bydžova.

Z Prahy Florence trvá jízda 1 hodinu 10 minut. Z Hradce Králové z terminálu HD 25 minut a z Pardubic autobusového nádraží 1 hodinu.

více o spojích na IDOS

VÝLETNÍM AUTOBUSEM

Parkování

Autobusy přijíždějící od Chlumce nad Cidlinou se musí otočit tak, aby přijížděly ze směru od obce Nepolisy. Poté mohou zastavit přímo před Fajnparkem na rozšířeném vjezdu nebo na parkovišti P3. Před autobusem nechte volné místo na projetí osobních automobilů. Po vystoupení cestujících uvolněte místo. Malé autobusy se mohou otočit přímo na rozšířeném vjezdu do Fajnparku nebo po 1300m, až uvidíte radar, projedete parkovištěm před vojenským prostorem. Velké autobusy se musí otočit v obci Nepolisy. Jako odstavné parkoviště doporučujeme parkoviště P3 pod areálem Fajnpark, ihned za značkou začátek obce.

&nbsp

Příjezd

Od Prahy

Z Prahy od Černého Mostu to je do Fajnparku 71 km. Po dálnici D11, exit 62 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Hradce Králové

Z Hradce Králové – Kuklen to je do Fajnparku 27 kilometrů. Po silnici číslo 11 směr Chlumec nad Cidlinou nebo po dálnici D11, exit 68 směr Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Pardubic

Z Pardubic to je do Fajnparku 27 kilometrů. Po silnici 36 směrem na Lázně Bohdaneč a pak na Chlumec nad Cidlinou. Z Chlumce nad Cidlinou pokračujte směrem na Nový Bydžov. Fajnpark se nachází 300 metrů za značkou konec obce Chlumec nad Cidlinou.

Od Jičína

Z Jičína to je do Fajnparku 40 kilometrů. Po silnici číslo 35 směr Úlibice a Konecchlumí. Za Konecchlumím odbočíte vpravo na Nový Bydžov. Projedete Novým Bydžovem rovně na Chlumec nad Cidlinou. Fajnpark se nachází 300 metrů před značkou začátek obce Chlumec nad Cidlinou