/
Naučné atrakce
fajnpark attraction icon

Naučné atrakce

Máte odvahu navštívit Hmyzákov, říši obřího hmyzu? Poznávejte pracovité mravence, rozmanité motýly, zákeřnou kudlanku i roztomilou berušku skutečně zblízka.Také se můžete vydat rovnou mezi dinosaury. Dobrodružná výprava Dinopralesem Vás bude rozhodně bavit a ještě se naučíte něco málo z hluboké historie. Také na Vás čeká pěší safari Zvířátkov. Ve výběhu potkáte zakrslé kozy, lamy a dokonce i klokany.

Láká vás něco jiného ?

fajnpark attraction icon

Sportovní atrakce

Co takhle vyzkoušet si fotbal se zorba koulemi, plážový tenis, nebo si zaskákat v Hopsálkově? Atrakce Polštář slouží jako velká trampolína a děti ji doslova milují. Chcete si splnit dětský sen a projít se po Měsíci? Na joggi jumpingovém okruhu se budete vznášet a lehce dopadat, tedy přesně jako při chůzi na Měsíci. Fajnpark nabízí také další nafukovací trampolíny a míče, na kterých se skutečně pobavíte.

Chci vidět všechny
fajnpark attraction icon

Zážitkové atrakce

Stezka Bosovem Vás provede přírodní scenérií Polabské nížiny. Během chůze na boso projdete různými fázemi masáže chodidel pomocí různých druhů písku. Cestou také narazíte na Akátové hřiště, kde si vyzkoušíte své lezecké dovednosti.Mini cars, mini traktor a mini čtyřkolka – první autoškola pro naše dětské návštěvníky.Zkušenější řidiči mohou vyzkoušet dovednostní jízdu v originálním Safari cars autíčku. Ani to nestačí? Máme tu pro Vás opravdovou výzvu. Vozidla bez volantu a bez řídítek, dokážete uřídit tato vesmírná Ufo cars vozítka?Také na Vás čeká pořádná bitva, vodní i vzduchová děla jsou připravena.

Chci vidět všechny

TĚŠÍME SE NA VÁS

vyletdofajnparku@email.cz
+420 605 270 194
Kozelkova 898, Chlumec nad Cidlinou
fajnpark facebookfajnpark instagram