Domů
/
Naučné atrakce
fajnpark attraction icon

Naučné atrakce

Máte odvahu navštívit Hmyzákov, říši obřího hmyzu? Poznávejte pracovité mravence, rozmanité motýly, zákeřnou kudlanku i roztomilou berušku skutečně zblízka.Také se můžete vydat rovnou mezi dinosaury. Dobrodružná výprava Dinopralesem Vás bude rozhodně bavit a ještě se naučíte něco málo z hluboké prehistorie. Také na Vás čeká pěší safari Zvířátkov. Ve výběhu potkáte zakrslé kozy, lamy a dokonce i klokany.

Láká vás něco jiného ?

fajnpark attraction icon

Zážitkové atrakce

Mini cars, mini traktor a mini čtyřkolka – první autoškola pro naše dětské návštěvníky.Zkušenější řidiči mohou vyzkoušet dovednostní jízdu v originálním Safari cars autíčku. Ani to nestačí? Máme tu pro Vás opravdovou výzvu. Vozidla bez volantu a bez řídítek, dokážete uřídit tato vesmírná Ufo cars vozítka? Také na Vás čeká pořádná bitva, vodní i vzduchová děla jsou připravena.

Chci vidět všechny
fajnpark attraction icon

Sportovní atrakce

Co takhle vyzkoušet si fotbal se zorba koulemi, nebo si zaskákat v Hopsálkově? Velký nafukovací Polštář slouží jako trampolína a děti ji doslova milují. Chcete si splnit dětský sen a projít se po Měsíci? Na joggi jumpingovém okruhu se budete vznášet a lehce dopadat, tedy přesně jako při chůzi na Měsíci. Fajnpark nabízí také další nafukovací trampolíny a míče, na kterých se skutečně pobavíte.

Chci vidět všechny
fajnpark attraction icon

Přírodní atrakce

Nenechte si ujít procházku přírodou s akátovými herními prvky, oddych u lesního jezírka odkud vytéká potůček, kde si děti brouzdají a máchají své neposedné nožky, nebo procházku po bílém písku zdobící stezku v rákosí u Starochlumeckého rybníka. Můžete se těšit taktéž na mnoho zvířátek.

Chci vidět všechny

Našimi partnery jsou

Rodinne vylety
Vyletnik
Region tourist
Impuls
Kudy z nudy
Pigy